Persnieuws #2

6

Een hele tijd geleden was ik enthousiast begonnen aan een serie blogposts met als inhoud de leukste persberichten die ik had ontvangen. Helaas stierf dat na slechts 1 deel. Maar ik krijg nog steeds dagelijks persberichten en het leek me wel leuk om deze serie nieuw leven in te blazen! Benieuwd welke interessante persberichten ik de laatste tijd heb ontvangen? Lees dan vooral verder!

2

Meeki – nagellak in je brievenbus!

Het lijkt een beetje op het beautyboxen-concept, maar dan wat mij betreft een heel stuk leuker. Meeki is een nagellakmerk waarbij je een abonnement neemt op nagellak! Je ontvangt dan, afhankelijk van je abonnement, elke maand, twee maanden of drie maanden een doosje met twee nagellakkleuren die bij die stijl passen. Er zijn vier verschillende stijlen (zacht, stoer, modern en klassiek) en je kunt elke keer kiezen welke stijl op dat moment het beste bij je past. Ik vind het leuk! Je leest er meer over op hun website.

1

Twintig Regels Liefde – Rowan Coleman

“Een ontroerend, hartverwarmend boek, dat zeker geschikt is voor de lezers van Jojo Moyes en John Green”. Zo wordt dit boek omschreven en dus ben ik er wel benieuwd naar! Het boek gaat over verpleegkundige Stella. Tijdens haar nachtdiensten schrijft Stella brieven voor haar patiënten. Daarin vertellen ze aan hun geliefden over hun gedachten, hun gevoelens, en over hun laatste wens. Soms staan er praktische tips in – hoe werkt een wasmachine? – en soms ouderlijk advies – hoe word je een goede vader? Stella belooft dat ze de brieven pas na hun dood zal versturen. Maar dan breekt ze die belofte: er is één brief waarvan ze vindt dat ze die op tijd moet posten, om iemand een laatste kans te geven op verzoening en een goede afloop… Het boek kan je onder andere hier bestellen!

3

Make-up Studio – Matte About You

Make-up Studio komt met een nieuwe lijn matte lipsticks! Matte lipsticks zijn natuurlijk helemaal hot & happening, maar niet veel merken weten echt fijne lipsticks uit te brengen. En daarom ben ik wel benieuwd naar deze lijn van Make-up Studio, aangezien het merk wel bekend staat om hun kwaliteit. Het merk belooft ons een hoog-gepigmenteerde formule met een zijdezachte textuur en een matte, niet-uitdrogende finish, voor comfortabel aanvoelende, fluweelzachte lippen en een intens, long-lasting kleureffect. Er zitten vier kleuren in de collectie en ze kosten €15,90 per stuk. Onder andere te koop in de webshop en Brand Stores in Amsterdam, Den Haag en Eindhoven!

4

CK One Summer & Davidoff Cool Water Exotic Summer

Hoewel het voelt alsof we nog half in de herfst zitten, komen de eerste zomergeuren al de markt op. Vind ik zelf niet zo erg, want ik ben dol op frisse en warme geuren! Twee geuren waar ik wel blij van kan worden zijn CK One Summer en Davidoff Cool Water Exotic Summer. Davidoff Cool Water Exotic Summer bevat slechts drie geurnoten: meloen, lelietjes-van-dalen en iriswortel. Saai lijkt hij me echter zeker niet. Geïnspireerd op de oceaan, en vast lekker fris en super zomers! Vanaf half maart te koop en kost €40 voor 100ml.

CK One Summer vind ik eigenlijk elk jaar wel heel lekker. Een uniseks geur die vaak fris maar toch ook stoer ruikt! Dit jaar bevat hij noten van limoen mojito, guava en cederhout. De flacon vind ik erg tof door de groene kleur en de geur lijkt me wederom heel lekker. Ik ben benieuwd! Vanaf eind maart te koop en kost €40 voor 100ml.

5

The Rub Scrub

Koffie lijkt steeds hipper te worden in scrubs en ik vind het helemaal niet erg, want ik word vaak instant wakker van de geur haha! Maar het is natuurlijk niet voor niets hip, want het schijnt de bloedcirculatie te bevorderen en de structuur van koffie werkt bovendien exfoliërend. Rub The Coffeescrub was al hip in Amerika en is nu ook in Nederland te koop. Kost je €9,50 voor een zakje van 100ml, maar belooft een hoop goeds! Te bestellen via de webshop en te koop bij meerdere verkooppunten.

Naar welk item ben jij het meest benieuwd?

Verder Bericht

Vorige Bericht

4 Reacties

  1. Manon 13 maart 2016

    Dat ziet er allemaal goed uit

  2. Eline | Simply Handwritten 13 maart 2016

    Dat boek lijkt me heel interessant!

  3. Linda 16 maart 2016

    Wat een leuke dingen komen er aan. Nagellak in de brievenbus vind ik een erg leuk concept, ik ga er zeker even kijken. Dat boek wil ik zeker gaan lezen, lijkt me heel bijzonder. Of ik een coffee-scrub nu wel zo lekker zal vinden weet ik niet, maar ben er wel benieuwd naar.

  4. Jolien 19 maart 2016

    Het lijkt me zo leuk om persberichten te ontvangen. Vooral de matte lipsticks lijken mij de moeite waard. Van Meeki nagellak heb ik trouwens ook nog nooit gehoord, maar de verpakking alleen al is een pareltje. Leuke producten!

Laat een reactie achter

© 2018 Marjolean

Thema door Anders Norén