Essence Stay All Day Long Lasting Eyeshadows

Crème oogschaduws is niet echt iets nieuws en iets waar ik het liefst met een grote boog omheen loop, wegens een hoog risico op creasen en vlekken
. Maar de budgetmerken beginnen ook steeds vaker paintpot-achtige oogschaduws uit te brengen – long lasting en dus iets heel anders dan de vette crème oogschaduws! Ik heb er zelf 3 van Essence en hoewel ik ze eerst een tijd onaangeraakt heb laten liggen, besloot ik ze nu toch maar te proberen. En ik kan vast verklappen dat ze me heel erg meevielen!


Maar first things first: wat informatie en swatches van deze potjes! De oogschaduws heten “Stay All Day Long Lasting Eyeshadows” en ik heb zelf drie kleuren. Op de achterkant staat dat het alsnog crème oogschaduws zijn, maar Essence belooft dat deze formule niet uitloopt en een mooie, metallic look geeft.


Op de swatchfoto zie je van links naar rechts Coppy Right, Steel The Show en Stars & Stories. De oogschaduws geven goed kleur af en zijn alle drie metallic, waarbij ik Steel The Show het mooist vind. Ze smeren fijn uit, zijn zacht maar drogen wel op waardoor ze daarna niet meer vet of plakkerig aanvoelen!

Eerlijk, m’n look ermee is niet zo geslaagd
. Maar in het echt zag het er wel leuk uit, omdat de kleuren metallic zijn wilde ik het ook niet te enthousiast aanbrengen. Ik heb hier Steel The Show over mijn bewegend ooglid en Stars & Stories bij mijn binnenste ooghoek aangebracht. Ik merkte wel dat je ze vrij makkelijk uitsmeert en je dus op moet passen dat je de kleur niet teveel vervaagt. Ik heb ze in eerste instantie aangebracht met m’n vinger, maar door een kwast te gebruiken kun je er meer mee deppen waardoor de kleur wat opvallender wordt!

Maar waar ik vooral verbaast over ben is hoe de oogschaduws blijven zitten! Na ruim 8 uur dragen zaten ze namelijk nog steeds op hun plek, ze waren alleen iets vervaagd. Creasen deden ze bij mij niet, terwijl ik best vettige oogleden heb en geen enkele basis heb gebruikt! Ik moet zeggen dat ze niet zo goed blijven zitten als de combinatie basis & oogschaduw, maar zeker niet veel slechter. Ze lijken me dan ook ideaal om ‘s ochtends heel snel een look mee te maken, of juist voor een feestje door het metallic effect!
Ik vind de Stay All Day Long Lasting Eyeshadows van Essence zeker een aanrader, ze blijven goed zitten en zijn ideaal om snel een look mee te maken. Steel The Show vind ik het mooist, de andere twee kleuren vind ik zelf wat minder bruikbaar maar zeker niet lelijk. Er zijn totaal 6 kleuren verkrijgbaar en ze kosten slechts €2,79 per stuk!










Wauw, wat een goede pigmentatie, en ze blijven ook nogeens goed zitten… Bedankt voor de tip!
Lijken me erg fijn
Hmm, ze zijn wel mooI, toch zou ik ze niet heeel snel dragen. Wel hele mooie foto’s!
Hele mooie kleuren en klinkt fijn
Coppy Right is wel echt een heel mooi kleurtje zeg! De rest trekt me niet zo.
Ik heb er 1 uit de Ballerina Backstage collectie, die vind ik erg mooi maar een goede look (met meerdere kleuren) ermee maken is lastig..
Die zijn wel anders vind ik, die heb ik ook maar ze zijn vetter en blijven minder goed zitten. Al blijft het inderdaad bij deze ook lastig om een look ermee te maken met meerdere kleuren!
mooie pigmentatie!!! Fijn weekend!!
Ik heb er eentje uit de Circus Circus collectie en die bevalt me heel goed! Ik denk dat ik Coppy Right ook nog wel ga halen. Mooie look trouwens!
Ziet er super goed uit!
ik hou ook niet zo van zulke oogschaduws
Ziet er goed uit!
deze lijken me wel fijn als ze echt zo lang goed blijven zitten
Ik ben niet zo van de creme oog schaduw, dus ik zal ze niet snel kopen.. Maar het ziet er wel leuk/mooi uit
Klinkt goehoeed! Ik doe ‘s ochtends altijd even snelsnel m’n paintpot op m’n ogen, maar deze ga ik ook zeker proberen!
Ziet er netjes uit, vooral de middelste is mooi. Ik vind die oorbelletjes ook super schattig!
Ik vind de witte wel mooi als highlight!
Ik zou ze trouwens eerder als basis gebruiken dan als echte oogschaduw, but that’s just me.
Ah, als ze goed blijven zitten klinkt het goed!
Steel the Show is inderdaad heel mooi, wauw! Ik vind je ooglook ook erg mooi, heel subtiel en draagbaar.
Wat een mooie kleuren. En wat fijn dat ze niet creasen, echt een heel groot voordeel.
Wel leuk, maar niet een hoog ik-moet-nu-naar-de-winkel-en-ze-kopen-gehalte :’)
toffe kleurtjes zegg!
Lijken me fijn
Jaaaa, mooie kleurtjes zeg! Lijken me echt heel fijn deze ^_^